سوالات متداول

اگر با خواندن محتوای صفحه پاسخ سوال خود را دریافت نکردید، بدون دغدغه با ما تماس بگیرید.

سوال خود را برای ما ارسال کنید

  اطلاعات تماس

  اصفهان، بازار بزرگ میدان امام، انتهای بازار قیصریه، سمت راست، سرای گلشن، دفتر فروشگاه اینترنتی زنبورچی

  تلفن : ۰۳۱۳۲۲۱۶۰۷۴
  موبایل : ۰۹۱۳۰۸۷۶۶۶۵

  اگر چنانچه سوالی دارید، کافیست فرم را تکمیل کرده تا ما با شما در ارتباط شویم.

  شرایط و ضوابط

  شرایط و ضوابط استفاده از سایت pili3 :

  استفاده از فروشگاه اینترنتی زنبورچی به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

  1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی زنبورچی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی pili3.2018@gmail.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
  3. کاربران هنگام سفارش محصول ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
  4. فروشگاه اینترنتی زنبورچی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
  5. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی زنبورچی با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
  6. سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی زنبورچی مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
  7. ارتباط فروشگاه اینترنتی زنبورچی با کاربران از طریق pili3.2018@gmail.com و هم چنین شماره های تماس ۰۹۱۳۰۸۷۶۶۶۵و ۰۳۱۳۲۲۱۶۰۷۴ بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
  8. فروشگاه اینترنتی زنبورچی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

  ·  شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

  از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی زنبورچی ، سایت   zanbourchi.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

  1. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی زنبورچی درج نموده است.
  2. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
  3. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
  4. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی زنبورچی درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
  5. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
  6. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

  شرایط حمل و تحویل کالا

  مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

  ارسال سفارشات در محدوده اصفهان از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس انجام می شود.

  الف) در مراکز استان و شهرستان (به جز اصفهان )

  1. حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی زنبورچی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط تیپاکس ندارد.
  2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن ۸۴۵۷ تماس حاصل فرمایید.
  3. مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
  4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
  5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی زنبورچی هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
  6. هزینه حمل درصورتی که رایگان نباشد به طور پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی زنبورچی هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

  ب) در محدوده اصفهان

  1. حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی زنبورچی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
  2. پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
  3. مدت زمان تحویل محموله ها یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
  4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
  5. هزینه حمل در صورتی که رایگان نباشد به طور پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی زنبورچی هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

      شرایط ارسال رایگان

  شرکت زنبورچی با شناخت کافی از بازار پارچه ومنسوجات تمام تلاش خود را می نماید تا متنوع ترین وبا کیفیت ترین اجناس را با حداقل قیمت تمام شده در اختیار مشتریان خود در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران قرار دهد.از این رو با عنایت به قیمت گذاری اجناس زیر قیمت بازارهای داخلی برای رفاه حال مشتریان وکسب رضایت ایشان تمامی سفارشات بالای ۳۵۰ هزار تومان بصورت رایگان انجام خواهند پذیرفت.

   

    شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

  برگشت کالا (حق انصراف)

  1. قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
  2. بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۳ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی زنبورچی بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)

  حریم خصوصی

  شرکت زنبورچی ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی زنبورچی بصورت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد ، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی ،شماره تماس و آدرس همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند،بصورت امانت نزد بانک اطلاعاتی فروشگاه قرار میگیرند و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
  بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، زنبورچی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

  همچنین فروشگاه اینترنتی زنبورچی ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه زنبورچی را در پروفایل خود لغو کنند.

  زنبورچی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، زنبورچی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

  حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

  زنبورچی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

  در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

  تلفن تماس و فکس:

  ۰۳۱-۳۲۲۱۶۰۷۴

  ۷روز هفته ۲۴ ساعت روز

  خدمات پس از فروش

  • مشاوره و پشتیبانی پس از فروش:

  مشتریان عزیز زنبورچی میتوانند پس از تایید سفارش ، پرداخت هزینه آن و دریافت کد رهگیری در هر مرحله با وارد نمودن کد رهگیری مرسوله در قسمت پیگیری سفارشات از وضعیت سفارش خود مطلع شوند.هم چنین شماره پاسخگویی دفتر زنبورچی و یا آدرس تلگرام بصورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود.

  لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز به وسیله تماس با شماره دفتر شرکت (مندرج در سایت)یا شماره تلفن همراه مشاوران مندرج در سایت برای دریافت مشاوره وراهنمایی های رایگان وسودمند برای خریدهای بهتر بهره مند شوید.

  • روش های حمل ونقل:

  فروشگاه اینترنتی زنبورچی با تکیه بر پشتوانه ی چندین ساله و بهره گیری از تجربه ی طولانی وموفق خود درعرصه تهیه وفروش انواع منسوجات پس از دریافت سفارش از مشتریان با برآیندگیری از بُعد مسافت وزمان در جهت ارسال هرچه سریعتر سفارشات خود از طریق معتبرترین شرکت های حمل ونقل ، پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس اقدام می نماید.

  • شرایط بازگشت وجه:

   

   

   

  • شرایط ارسال رایگان:

  شرکت زنبورچی با شناخت کافی از بازار پارچه ومنسوجات تمام تلاش خود را می نماید تا متنوع ترین وبا کیفیت ترین اجناس را با حداقل قیمت تمام شده در اختیار مشتریان خود در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران قرار دهد.

  از این رو با عنایت به قیمت گذاری اجناس زیر قیمت بازارهای داخلی برای رفاه حال مشتریان وکسب رضایت ایشان تمامی سفارشات بالای ۵۰ هزار تومان بصورت رایگان انجام خواهند پذیرفت.

  شرایط بازگرداندن کالا

  استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

  اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

  اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، به فروشگاه اینترنتی زنبورچی اطلاع داده شود.

  لازم است کارتن و فاکتور محصولات تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

  استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا با فاکتور خود به زنبورچی بازگردانده شود.

   وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش زنبورچی از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

  اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی فاکتور، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

  – عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است. 

  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.(برای مثال این مورد برای طاقه ها صدق میکند)

  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است بسته بندی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

   

  اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

  توجه بند ۱:  انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.