زنبورچی چیست ؟

با توجه به اتفاقات اخیر در قرن حاضر، پیشرفت روز افزون اینترنت و کامپیوتر و پر رنگ تر شدن نقش آن در زندگی روزمره و ایجاد تغییر در الگوی متداول خرید در زندگی مدرن امروزه، همگی سخت در حال تلاش برای پیشرفت های شخصی و جمعی خود هستیم.همگی ما ارزش زمان را بیش از پیش می دانیم و هوشمندی انسان ها، آنها را مجاب می کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و ناکارآمد زندگی، هوشمند تر و امروزی تر زندگی کنند. از اینکه دیگر کمتر کسی برای خرید وسایل لازم و مایحتاج  زندگی خود بدون تحقیق و بررسی اقدام می نماید. بی شک خرید به روش دیجیتال با دقت تر ، آسان تر و لذت بخش تر خواهد بود. فروشگاه آنلاین زنبورچی به دنبال صرفه جویی در زمان با ارائه بهترین عسل و قیمت مناسب می باشد.

– زنبورچی: بررسی ، انتخاب و خرید آنلاین

فروشگاه اینترنتی زنبورچی ، بزرگترین مرجع عسل ایرانیان در کشور می باشد. زنبورچی تنها نماینده رسمی عسل زاگرس خوانسار در ایران می باشد. شهر خوانسار یکی از شهرستان های توابع اصفهان می باشد دارای گیاهان درمانی فراوان است. به دلیل وجود گیاهان درمانی بسیار خوب در این شهرستان عسل تولید شده در این شهر با کیفیت عالی و درصد ساکارز مناسب تهیه و تولید می شود. ما از این طریق در صدد هستیم بهترین عسل های طبیعی و با خاصیت درمانی را به صورت فروش اینترنتی و قطع کردن واسطه ها با قیمتی مناسب به دست شهروندان عزیزمان در همه جای ایران برسانیم.

فروش تکی و عمده

با توجه به این که زنبورچی تنها نماینده رسمی عسل زاگرس در ایران می باشد ، به صمع و نظر تمامی مشتریان عزیز می رسانیم که تمامی قیمت ها به صورت عمده می باشد. حتی در صورت خرید در حجم های بالا می توانید از تخفیفات ویژه زنبورچی استفاده کنید. لازم به ذکر می باشد، در حال حاضر Zanbourchi در هیچ جای کشور به جز اصفهان (دفتر مرکزی) نمایندگی فروش و خدمات ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه خواهد شد. ارسال تمامی محصولات داخل اصفهان به صورت کاملا رایگان می باشد. ارسال محصولات به بقیه استان ها از طریق اداره پست و در کم ترین زمان ممکن انجام می پزیرد.

مدیریت: سید مهرداد روحانی
مدیر سایت: سید مهرداد روحانی
آدرس: اصفهان-بازاربزگ-سرای گلشن-پلاک ۱۲۰
تلفن های تماس: ۰۳۱۳۲۱۰۵۵۰۳
۰۹۱۳۲۰۰۳۲۷۲
۰۹۱۳۰۹۱۹۶۴۸